Beremendi Építők SK

Megye 4

2016.05.02 14:59:29

Majsot vertük a Majálison

19. forduló programjában Majs csapata lépett pályára a „kettő” ellen. Az eddig lejátszott mérkőzések alapján, joggal aggódhatott Majs a mérkőzés kimenetele miatt hiszen, hazai pályán Müller Károly legénysége a lejátszott 7 mérkőzésből 6 alkalommal hagyta el győztesként a pályát, és egy alkalommal osztozkodtak a pontokon. Az első találatig egész a 21. percig kellet várni, ekkor Sztankovics Roland döntött úgy, hogy ideje belevágni a góltermelésbe. Hasonló képen gondolkodott Rochi Ferenc is, aki az első félidő utolsó percében növelte előnyünket. A második játékrész már egy kicsit változatosabb játékot hozott, mindkét oldalon születtek a gólok. Először Majs szépített és lett 2-1 az állás az 58.-ban, majd Sztankovics következett 65. percben. Három percre rá ismét egy volt közötte, de csak három percig, ugyanis Nagy Zsolt a 71.-ben 4-2-re módosította az állást. Kapaszkodott tovább Majs és a 77. minutumban már ismét egy gólra olvadt az előnyünk. A középkezdést követően csapatkapitányunk is feliratkozott a góllövők közé, így Költő révén 5-3-ra váltott az eredményjelző. Azért, hogy most se maradjanak sokáig talált nélkül a szurkolók, és a sorminta se változzon, a 83. percben majsi találat és 5-4. A végszó Viczai Zoltáné volt, aki a 86. percben beállította a 6-4 végeredményt.

BEREMEND ÉSK II.  6  -   4   MAJSI SE

Beremendi ÉSK II. összeállítása:

Bodrogi, Pál – Viczai Z. 46’, Halász G., Halász Zs., Viczai B. – Laki 81’, Héhl – Busz 82’, Költő, Nagy – Pataki 74’, Valkai, Sztankovics, Rochy

Gólszerzők: Sztankocsi, 21’ 65’, Roch 45’, Nagy 71’, Költő 79’, Viczai 86’ ill. Bánhidi 58’ 68’, Szalóki 77’ 83’

Vezetőedző: Müller Károly

Hajrá Beremend!

A következő fordulóban az eddig veretlen Márok látogat hozzánk. Reméljük nem a mi sorozatunk folytatódik tovább, és továbbra is veretlenek maradunk hazai pályán, valamint egy nagy skalppal gazdagodunk. A mérkőzés 2016.05.07 17:00 kor órakor kezdődik.