Beremendi Építők SK

Megye 1

2016.05.02 14:58:44

Szoros meccsen maradtunk alul!

A 25. fordulóban a PEAC otthonába látogattunk Pécsre. A találkozót a hazai csapat kezdte eredményesebben, ez két gólban mutatkozott meg. Fél óra játékot követően két gólos hátrányba kerültünk, de még a pihenő előtt sikerült a szépíteni és ezzel életben tartani a reményeket. A gól Kósa Zoltán nevéhez fűződik. A második félidőben nem kellet csak egy percet várni az egyenlítő találatra, ekkor Schmidt Péter jegyezte találattal lett döntetlen a mérkőzés állása. A hátralévő részben kiegyenlített játék volt a játék, azonban a szerencse ezúttal sem a beremendieket segítette. A 88. percben ismét hazai öröm. A találkozó 3-2 PEAC sikerrel zárult.

PEAC  3 - 2  BEREMEND ÉSK SPORT 36

Beremend összeállítása:

Rumi, Söllei Szabó 76’, Papp, Halász A., Schvedics, Illés, Wéber, Jovánovics – Süli 46’, Kálmán – Rudolf 73’, Kósa, Schmidt

GÓLSZERZŐ: Kósa 36’, Schmidt 46’ ill. Hafner 18’, Szíjártó 30’, Dargó 88’

Vezetőedző: Kósa Zoltán
Edző: Vida István

A 26. fordulóban Siklóst fogadjuk. A mérkőzés 2016.05.08. Vasárnap 17:00 órakor kezdődik.