Beremendi Építők SK

Bólyban maradt a 3 pont

2016.03.16 14:13:53

Bólyban maradt a 3 pont!

Vasárnap rendezték a megyei bajnokság 18. fordulójában a Bólyi Se –  Beremendi ÉSK sport36 mérkőzést.

A következő fordulóban Bólyra látogatunk. A találkozó 2016.03.13 vasárnap 14:30 órakor kezdődik. Az ezt megelőző fordulóban Beremend legyőzte Villány csapatát, míg Bóly vereséget szenvedett Selyén. Annak tudatában léphetett pályára a csapat, ha Beremend győzni tud, úgy 1 pontra megközelíti éppen aktuális ellenfelét a tabellán. A találkozó nem sok izgalmat tartogatott, lassan csordogált a játék. Az első félidőben nem született gól, így 0-0 fordulhattak a felek a második játékrészre. A gólra egészen a 62. perig kellet várni, ugyanis ekkor szerezték meg a hazaiak a vezető találatot, és mint az később kiderült a győztes találatot. A mérkőzés végén ráadásul emberelőnybe kerültek a hazaiak, a 86. percben Patai Péternek kellet idő előtt elhagynia a pályát.

Ezen a héten Pécsvárad lesz a soros ellenfél. A találkozó 2016.03.20 Vasárnap 15:00 órás kezdéssel lesz megtekinthető Beremenden.

BÓLY SE    1-0    BEREMEND ÉSK SPORT 36