Beremendi Építők SK

Fájó vereség

2015.10.26 18:55:03

A bajnoki tabella első 2 helyezett csapata mérhette össze tudását Márokon a 9. fordulóban. A pálya talaja játékra alkalmasnak hatalmas jóindulattal volt nevezhető. Az első félidő közepén egy szerencsés  találattal a hazai csapat szerezte meg a vezetést a 22. percben. A félidő hajrájában azonban Rochi Ferenc révén egalizálni tudtuk az eredményt, így 1-1 döntetlennel vonulhattak a csapatok az öltözőbe. A második játékrész kedvezően kezdődött csapatunk számára, a 60. percben Müller Károly hatalmas szabadrúgás góllal szedte ki a pókot a sarokból. A 62. percben ismét egyenlő lett az állás, annak dacára, hogy a mároki játékos, mielőtt a kapuba talált volna a játékszert kézzel segítette maga elé, azonban  néma maradt a spori sípja. Ezt követte egy újabb mároki találat a 75. percben, ami előtt ismét egy szabálytalanságot kérhettünk számon a játékvezetőn, de ismét középkezdéssel folytatódhatott a játék. 3-2. A középkezdést követően mindössze 3 percig voltunk hátrányban, ugyanis Rochi Ferenc ismét a hálóba talált, így lett 3-3 az eredmény. A végén ismét a mároki csapat örülhetett egy beadást a 86. percben sikerült gólra váltani, ezzel kialakult a 4-3 végeredmény.
Ezen a találkozón nem érdemeltünk vereséget! Becsülettel végig küzdöttek, hajtottak játékosaink, a körülmények ellenére is!

A következő fordulóban a Bányász Tc vendégei leszünk, ahol ismét bizonyíthatunk.

A Találkozó november 1.-én vasárnap 14:00 fog kezdődni.