Beremendi Építők SK

Fordulatos meccs a Varga Dezső Sportcentrumban

2015.09.27 18:31:20

Remekül kezdtük a mérkőzést, 13 perc elteltével már vezettünk 1-0-ra. Rónai Krisztián hajszál pontos beadását Schmidt Péter egy gyönyörű, tanítani való mozdulattal értékesítette. A 27-ben Kósa emelte át a kapus fölött a labdát, már 2-0-ra mentünk. Az első félidő abszolút a miénk volt, szép támadás vezetések, nálunk volt a labda, játszottuk a saját játékunkat. A második játékrész beremendi szemszögből nézve pont az ellenkezője volt az elsőnek. Ellenfelünk szinte a semmiből talált egy gólt, belelkesedtek, sajnos ki is tudtak egyenlíteni, ám Kósa Zoli újra megszerezte a vezetést a 62-ben, ekkor azt hittük, miénk a meccs. A játékvezető Farkas Bálintot második sárga lapja után kiállította, így 10 emberre fogyatkoztunk. Az utolsó 10 percben jött a hideg zuhany, a "szedi" ismét kiegyenlített. Támadtunk, támadtunk, de az eredményen már nem tudtunk változtatni. Végeredmény: 3-3.