Beremendi Építők SK

4 pontot hoztak haza Geresdlakról Hatala Attila tanítványai

2013.04.07 19:35:46

Ahogy az a fociban lenni szokott, a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, ebből a kijelentésből tanult ma U16-os csapatunk. Az első félidő elején több ziccert is kihagytak a fiúk, de aztán egy szöglet után mégis megszereztük a vezetést. A második félidőben elfáradtak a serdülősök és a koncentráció is lankadt, aminek következménye volt a bekapott gól.

A serdülő összeállítása:
Tóth - Szentesi Sz., Szentesi G., Horváth, Szentesi M. - Varga, Pál, Süli, Gurdic - Sefcsik, Szalai

Álmosan kezdték a meccset az ifisták, ami az első félidőben meg is mutatkozott az eredményen (0 - 3), aztán szünetben jöttek a cserék és felpörgött a csapat.
Az első játékrész végéig szépen tartotta magát az ellenfél, de a második félidő elején eldőlt a párharc. Győzelemmel tértek haza "Attila bá" fiai! A végeredmény: 0-9.