Beremendi Építők SK

Megnyertük a rangadót

2013.02.16 16:51:26

Ma délelőtt került megrendezésre Siklóson a Mehring Kupa második játéknapja. Ellenfelünk ezúttal a házigazda Themal-SPA Siklós FC volt. Ahogy szerdán (Beremend-Mohács: 2-5), most is meg kellett küzdeni a játékosoknak a katasztrofális talajjal. A mérkőzést jól kezdtük, nagyon korán sikerült megszereznünk a vezető találatot. A hazaiak azonban nem hagyták annyiban a dolgot, kiegyenlítettek. A beremendiek nem rogytak meg, még a félidő előtt újra a sötétkékek kapujába tudtuk juttatni a labdát. A második játékrészben megnöveltük előnyünket, a két gólos különbség után ellenfelünk próbált beszorítani minket a saját térfelünkre, sikerült is bevenniük a kapunkat. A meccs utolsó perceiben még próbálkoztak a házigazdák, az eredmény azonban már nem változott, így győztesként térhettünk haza a szomszéd várból.