Beremendi Építők SK

Kikaptunk Pécsett

2013.01.20 12:31:04

Január 19-én 10:00-kor játszotta a Beremendi ÉSK az első felkészülési mérkőzését a 2013-as évben. A PMFC U18-as csapata látott minket vendégül a Kovács telepi pályán. Pályára lépett két újonc is, Molnár Péter, az egyesület legújabb kapus szerzeménye, aki Szalántáról érkezett hozzánk. Újra magára húzta a beremendi mezt a saját nevelésű Halász Balázs, ám az ő jövője egyelőre kérdéses. A mérkőzés félidejében még 0-0 volt az eredmény, ám a második félidőben ellenfelünk kihasználta helyzeteit és a mi hibáinkat. 3-1-es vereséget szenvedtünk a pécsiek fiataljaitól.

Az Építők összeállítása:
Molnár (Gede)- Hatala R., Papp, Rochy (Söllei )- Halász B, Fürdős, Szili, Kutyáncsánin- Nagy, Vida, Kiss J., (Dobrosi)

Góllövő: Dobrosi Krisztián

Mivel a hétközi edzőmeccset Szentlőrinc lemondta, így február 2-án (szombat) 14:00-kor lépnek pályára újra a fiúk. Hazai pályán fogunk játszani a velünk egy osztályban szereplő Szederkénnyel.