Beremendi Építők SK

Nem sikerült a pontszerzés

2012.11.18 18:36:07

A 14. fordulóban a címvédő Pécsvárad 3-0 arányában győzedelmeskedett a Beremendi Építők SK felett. A hazai csapat már az első félidőben 2 gólos előnyre tett szert. Többet volt náluk a játékszer, próbáltak beszorítani minket a saját térfelünkre. Kirchner György vezetőedző még félidő előtt kénytelen volt két embert is lecserélni. Rochy Ferenc bokasérülés miatt hagyta el a játékteret, Fürdős Zsolt pedig egy beadást követően összefejelt az ellenfél játékosával, kórházba kellett szállítani. A második félidőben szintén a hazai csapat játszott fölényben, sokkal veszélyesebbek voltak a kapura, mint a beremendiek. A vendég együttes a 90 perc alatt nem tudott komolyabb helyzeteket kialakítani. Megérdemelten szerezte meg Pécsvárad a 3 pontot.

A Beremend összeállítása:

Gede-Söllei (Dobrosi), Papp, Költő-Rochy (Kapi, Kiss J.), Fürdős (Hatala R.), Szili, Nagy, Kutyáncsánin-Kálmán, Illés

Vezetőedző: Kirchner György

Az utolsó fordulóban fogadjunk Szederkény csapatát. A mérkőzés november 24-én 13:00-kor fog kezdődni.