Beremendi Építők SK

Súlyos vereség

2012.10.06 15:05:35

Ma délelőtt súlyos vereséget szenvedtünk a PTE-PEAC csapatától. Az első félidőben jól játszottunk, szép támadásokat tudtunk vezetni, mi irányítottuk a játékot, azonban megint nem tudtuk berúgni a helyzeteinket. A kihagyott lehetőségek szokás szerint megbosszulták magukat, a második félidőben ellenfelünk röpke 10 perc alatt háromszor is a gólvonal mögé tudta juttatni a játékszert, a Beremend teljesen szétesett, pár perccel a mérkőzés vége előtt bekaptuk a negyedik gólt is. A végeredmény PTE-PEAC-Beremendi Építők SK: 4-0. A nyolcadik forduló után továbbra sincs változás, a tabella végén kullogunk tovább 1 ponttal. A gödör egyre mélyebb...

A Beremend összeállítása:
Gede-Schmidt (Rochy), Papp, Költő-Söllei, Fürdős, Vida, Kutyáncsánin, Nagy- Kálmán (Szili), Illés (Péter)

A következő hétvégén hazai pályán fogadjuk Szigetvár csapatát. A mérkőzés már 15:00-kor fog kezdődni.